رشد ۱۲۲ درصدی ارزش معاملات بورس/ رشد ارزش معاملات صندوق‌های سرمایه‌گذاری – سامانه میثاق مهر

بازیگر برنده اسکار در جستجوی “طلا” / سرمایه گذاری آسیا در سینمای هالیوود +عکس – سامانه میثاق مهر
بهمن 1, 1395
اعلام محدودیت های ترافیکی روز شنبه/ مدارس محدوده ساختمان پلاسکو فردا باز است – سامانه میثاق مهر
بهمن 1, 1395

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،در پایان معاملات هفته منتهی به ۲۹ دی ماه ۹۵، شاخص کل با ۷۶۰ واحد افزایش نسبت به هفته قبل، به رقم ۷۹۳۸۲ واحد رسید.

شاخص بازار اول با ۶۴۱ واحد افزایش به رقم ۵۶۵۸۷ واحد بالغ گردید و شاخص بازار دوم با ۱۰۴۴ واحد افزایش عدد ۱۶۷۵۸۴ واحد را تجربه کرد و به ترتیب با ۱ درصد و ۶ / ۰ درصد افزایش نسبت به هفته قبل مواجه شدند.

در ۵ روز کاری این هفته ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۱۳۰۴۸ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۱۲۲ درصد افزایش یافته است.

در ضمن تعداد ۶۱۹۲ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از ۲۷۶ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۷۷ درصد و ۳۰ درصد افزایش را نسبت به هفته گذشته تجربه کرد.

به راین اساس تعداد ۲ میلیون برگه اوراق بدهی به ارزش ۱۷۹۷ میلیارد ریال معامله شد که به ترتیب ۴ / ۰ و ۴۱۷ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته را نشان می‌دهد.

این درحالی است که تعداد ۱۴ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۱۴۰ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب با ۱۱ درصد و ۱۱۴ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته همراه شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب رشد ۱۲۲ درصدی ارزش معاملات بورس/ رشد ارزش معاملات صندوق‌های سرمایه‌گذاری ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]