عزای ما دو چندان شد/ بی تردید فداکاری و ایثار این بزرگ مردان در چشم، جان و حافظه مردم شریف ایران اسلامی خواهد ماند – سامانه میثاق مهر

امداد رسانی در حادثه ساختمان پلاسکو – سامانه میثاق مهر
بهمن 1, 1395
تشکیل پرونده پلاسکو در دادسرای جنایی/ هنوز هیچ جسدی خارج نشده است/ پیام هایی از زیر آوار دریافت می شود – سامانه میثاق مهر
بهمن 1, 1395

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، پیام بیت آیت الله هاشمی رفسنجانی در پی حادثه ساختمان پلاسکو به این شرح است:

حادثه تلخ و غم بار شهادت تعدادی از آتش نشان های فداکار و برخی هموطنان عزیز، عزای بیت آیت الله هاشمی رفسنجانی را دو چندان و چشمان مان را در این مصیبت بزرگ و داغ مضاعف گریان ساخت.

‎بی تردید فداکاری، ایثار و از جان گذشتگی این بزرگ مردان در چشم و جان و حافظه مردم شریف و قدرشناس ایران اسلامی خواهد ماند و در تارک تاریخ این ملت خواهد درخشید.

‎ملت ما تمام قامت به احترام ایثار و جوانمردی این سرو قامتان خواهد ایستاد و با شرکت گسترده در مراسم تشییع آن مسافران ملکوت به مقام شامخ و بلند آنان ادای احترام خواهد کرد.

‎بیت آیت الله هاشمی رفسنجانی ضمن تعزیت و تسلیت به خانواده های شریف و بزرگوار آنان و نیز همکاران و همه ی پرسنل شریف مجموعه آتش نشانی، با چشم گریان در مراسم بدرقه و تشییع این عزیزان شرکت خواهند کرد و حضور و همدردی را کمترین وظیفه خویش در قبال از خودگذشتی و فداکاری این قهرمانان می داند.

‎از خداوند قادر متعال برای اتش نشانان جان باخته غفران و رضوان و برای خانواده های بزرگوار و همکاران شریف آنان در آتش نشانی صبر جمیل و اجر جزیل و برای مجروحان عزیز این سانحه جانسوز شفای عاجل تمنا دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب عزای ما دو چندان شد/ بی تردید فداکاری و ایثار این بزرگ مردان در چشم، جان و حافظه مردم شریف ایران اسلامی خواهد ماند ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]