“یک کیلو و بیست و یک گرم” از مرز ۴۰ درصد گذشت – سامانه میثاق مهر

دوست دارم قراردادم را با بارسلونا تمدید کنم/ برای حضور در زمین همه کار می‌کنم – سامانه میثاق مهر
بهمن 2, 1395
هر اونس طلا کمتر از ۱۲۰۰ دلار شد – سامانه میثاق مهر
بهمن 2, 1395

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، ۴۰ درصد از فیلمبرداری فیلم سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» به کارگردانی رحیم طوفان و تهیه کنندگی وحید نیک خواه آزاد به پایان رسید. 
تا امروز بازیگرانی چون سعید آقاخانی، فرشته صدرعرفایی، لیلا زارع و روشنک گرامی جلوی دوربین رفته اند. «یک کیلو و بیست و یک گرم» توسط بخش خصوصی در حال تولید است.
رحیم طوفان برای ساخت اولین اثر سینمایی خود مدت ها به دنبال سرمایه گذار بود تا در نهایت با همکاری مهدی نریمانی به عنوان سرمایه گذار شخصی، تولید این پروژه سینمایی را آغاز کرد.
طوفان با اشاره به اینکه برای ساخت این فیلم فشارهای زیادی متحمل شده است، بیان کرد: علاوه بر اینکه هیچ کمکی از هیچ ارگانی دریافت نکرده است بلکه با بی مهری های زیادی روبرو شده است چرا که این فیلم یک فیلم اولی به شمار می رود.

این کارگردان توضیح داد: سرمایه گذار برای اینکه این فیلم به سرانجام برسد بخاطر خلف وعده بعضی از ارگان ها مجبور به حراج اموالش شده است و این اتفاق در نوبه خود یک افتضاح فرهنگی به شمار می آید.

از جمله عوامل فیلم سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» عبارتند از نویسنده : لیلا نیکزاد، کارگردان و مجری طرح: رحیم طوفان، تهیه کننده: وحید نیکخواه آزاد، مدیر فیلمبرداری: شاهین طوفان، صدابردار: هادی افشار، مدیر تولید: مجید گودرزی، طراح گریم: رضا عربی، طراح صحنه و لباس: علی نصیری نیا، مدیر برنامه ریز و دستیار یک کارگردان: علی تهرانی، سرمایه گذار: مهدی نریمانی، جانشین تولید: محمد رضا دلنوازی، مدیر تدارکات: حسن صفری، منشی صحنه: ساناز هرندی.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب “یک کیلو و بیست و یک گرم” از مرز ۴۰ درصد گذشت ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]