علاقمندم خواننده های جدید را کشف کنم/به دنبال یک صدای ناب هستم – سامانه میثاق مهر

شکست خانگی لیورپول برابر سوانسی – سامانه میثاق مهر
بهمن 3, 1395
نرخ خودروهای چینی بازار + جدول قیمت – سامانه میثاق مهر
بهمن 3, 1395

غلام علمشاهی تهیه کننده عرصه موسیقی در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: ذائقه موسیقایی من همیشه به گونه ای است که علاقه دارم خواننده جدید را کشف کنم.
وی ادامه داد: هم اکنون دنبال کشف خواننده ها واستعداد های جدید هستم و اگر خواننده خوبی همانند دوست عزیزمان حامد همایون پیدا کنم، به طور یقین همکاری خود را با او آغاز می کنم.
این تهیه کننده موسیقی همچنین تصریح کرد: بنده یک پروژه استعداد یابی از خواننده های جوان را دارم البته این پروژه چندان وسیع نیست اما مشغول انجام دادن فعالیت هایی هستم که باید ببینم در ادامه، به کجا می رسم.
وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: حوزه فعالیت من از همان ابتدا موسیقی پاپ بوده است اما با توجه به اینکه جامعه کنونی به سوی موسیقی تلفیقی پاپ و سنتی روی خوش نشان داده، بدم نمی آید که در حوزه موسیقی تلفیقی نیز فعالیتی داشته باشم.
علمشاهی یادآور شد: با چند خواننده جوان در زمینه همکاری گفت و گوهایی داشته ام اما بیشتر کارها تکراری و یا شبیه به هم بوده است.
وی خاطرنشان کرد: تکراری بودن فعالیت خواننده های جوان درحالی اتفاق افتاده که من به دنبال یک صدای خاص ویک ا حساس ناب هستم.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب علاقمندم خواننده های جدید را کشف کنم/به دنبال یک صدای ناب هستم ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]