مصاحبه‌های فلسفی با فیلسوفان معاصر در «فلسفه به وقت سه صبح» – سامانه میثاق مهر

داریوش شجاعیان و جنجال‌های اخیرش/ زود خودت را گم نکنی پسر! – سامانه میثاق مهر
بهمن 3, 1395
تمام قطعات کریدور شمال- جنوب تا فروردین به مناقصه می‌رود – سامانه میثاق مهر
بهمن 3, 1395

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، کتاب «فلسفه به وقت سه صبح» مصاحبه‌های فلسفی ریچارد مارشال با فیلسوفان معاصر با ترجمه مهدی رعنایی از سوی انتشارات ترجمان علوم انسانی روانه بازار کتاب شد.
 
شعار نشریه اینترنتی تری.ای. ام یا سۀ صبح این است: «هرچه که باشد، ما علیه آنیم». شهرت این نشریه در میان فیلسوفان بیش از هرچیز به خاطر مصاحبه های جالبش با برخی از شناخته شده‌ترین فیلسوفان یا شارحان است.
 
مصاحبه‌های که پیش رو است طیف گسترده‌ای از موضوعات و افراد را شامل می‌شود، از فیلسوفان تثبیت شده‌ای مانند رابرات استالنیکر، تیموی ویلیامسن و کیت فاین تا راک استارهای جدید جهان فلسفه مانند جیسن استنلی و سزانا سیگل و روشنفکران چپ­گرای پرسروصدایی مانند برایان لایتر.
 
اما اهمیت این مصاحبه‌ها تنها به خاطر مصاحبه شونده نیست، گاه اهمیت موضوع باعث شده است تا ریچارد مارشال، مصاحبه کننده، به سراغ کسانی برود که چندان مشهور نیستند یا مساهمت‌های بنیان برافکنی نداشته‌اند، اما بهتر ازهر متخصص دیگری می‌توانند درباره موضوعی بسیار مهم سخن بگویند. این کتاب شامل ۱۲ مصاحبۀ ریچارد مارشال با فیلسوفان پیشرو معاصر است که توسط مهدی رعنایی به فارسی برگردانده شده است.
 
کتاب «فلسفه به وقت سۀ صبح» جدیدترین کتاب انتشارات ترجمان علوم انسانی است که در ۳۱۹ صفحه و با قیمت ۲۳ هزارتومن روانۀ بازار نشر شده است.
 
با راه اندازی صفحۀ فروش اینترنتی در پایگاه اطلاع رسانی ترجمان، علاقه‌مندان میتوانند کتابهای این انتشارات را با سهولت بیشتری تهیه کنند.
 
انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب مصاحبه‌های فلسفی با فیلسوفان معاصر در «فلسفه به وقت سه صبح» ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]