کشتی‌گیران جام تختی درجه یک نبودند اما درجه دو هم نبودند!/ یزدانی باید بهتر شود – سامانه میثاق مهر

خشونت علیه “خبرنگاران افغانستانی” در سال ۲۰۱۶ افزایش یافته است – سامانه میثاق مهر
بهمن 3, 1395
تجلیل از نویسنده “شرح اسم” در دومین “اوج هنر” – سامانه میثاق مهر
بهمن 3, 1395

محمد طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد مسابقات جام تختی اظهار داشت: ما در این مسابقات، در هر وزن از چند کشتی گیر جوان استفاده کردیم که رقابت خوبی با هم داشتند که در نهایت هم با قهرمانی ایران به پایان رسید و در کل راضی کننده بود. البته این جوان‌ها از قبل با ما کار می‌کردند اما همین که سن حضور در تیم‌ملی بزرگسالان پایین‌تر آمده، راضی هستیم.

وی سطح کیفی جام تختی را  خوب توصیف کرد و گفت: در این دوره ما و چند تیم دیگر به صورت الف و ب شرکت کرده بودیم و مدال‌داران المپیکی هم مثل حسن یزدانی حضور داشتند و روی تشک رفتند. تیم‌های خارجی دیگری هم مثل ارمنستان، گرجستان و قزاقستان با کشتی‌گیرهای خوب خود آمده بودند و اگر چه درجه یک نبودند، درجه دو هم نبودند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص شرایط حسن یزدانی که به ۸۶ کیلو آمده خاطرنشان کرد: یزدانی کشتی‌های خوبی گرفت اما باید بهتر شود و رو به جلوتر حرکت کند. ما در این وزن علیرضا کریمی، مجتبی گلیج، جواد ابراهیمی، مطهری و چند جوان دیگر را هم داریم که کشتی‌گیران خوبی هستند. در اوزان دیگر هم کشتی‌گیران دیگر ما مانند یونس سرمستی، امید جلالی بهار، علیرضا سرلک، رضا عطری و بقیه حضور دارند. یزدانی هم باید با آنها در رقابت‌های داخلی کشتی بگیرد تا جایگاه خود را حفظ کند.

طلایی درباره تورنمنت کشتی فرانسه اظهار داشت: ما در این مسابقات از کمیل قاسمی استفاده خواهیم کرد تا محک بخورد. ضمن این که ما در ۹۷ کیلوگرم هم کشتی‌گیران دیگری مانند حسین شهبازی و امیر محمدی را داریم که مدعی هستند. البته ما به غیر از کمیل، یدالله موحدی را داریم که شرایط بهتری پیدا کرده و همچنین امین طاهری که آسیب‌دیدگی‌اش برطرف شده و امیررضا امیری که او هم کشتی‌گیر خوبی است.

وی با ابرزار امیدواری نسبت به قهرمانی در مسابقات جام‌جهانی که اسفند ماه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: ما همیشه تلاش می‌کنیم که بهترین نتایج را بگیریم. حالا اگر این تلاش به قهرمانی منجر شد که مهم‌ترین کار ممکن را انجام داده‌ایم.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب کشتی‌گیران جام تختی درجه یک نبودند اما درجه دو هم نبودند!/ یزدانی باید بهتر شود ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]