ادامه روزهای تکراری در تالار شیشه ای/ نمادها پشت چراغ زرد – سامانه میثاق مهر

پوستر فیلم “ایستگاه اتمسفر” رونمایی شد – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395
توقف فعالیت بیل مکانیکی در زیر آوار/ سگ های زنده یاب مشغول جستجو در زیر آوار – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۱ واحد رشد به پله ۷۹ هزار و ۲۱۸ واحدی سقوط کرد.
 
در معاملات امروز تعداد ۸۰۲ هزار و ۲۹۶ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۸۳۶ میلیون و ۶۴۱ هزار ریال در بیش از ۴۳ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.
 
بر این اساس شاخص‌ قیمت (وزنی-ارزشی) ۳ واحد، شاخص بازار اول ۲۹ واحد رشد و شاخص کل(هم‌وزن) ۱۶ واحد شاخص قیمت(هم‌وزن) ۱۲ واحد، شاخص آزاد شناور ۹۵ واحد، شاخص بازار دوم ۹۷ واحد کاهش را تجربه کردند.
 
نمادهای پر بیننده معاملات امروز آسان پرداخت پرشین، ایران خودرو، زامیاد، پارس خودرو با روند منفی و نمادهای سایپا، سرامیک های صنعتی اردکان، پالایش نفت بندرعباس با روند صعودی در معاملات امروز بوده است.
 
*معاملات بازار فرابورس:
 
شاخص بازار فرا‌بورس با کاهش بیش از ۴ واحدی به  پله ۸۳۸ واحدی رسید.
 
در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۳۱ هزار و ۶۰۳ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۵۳۸ میلیون و ۹۸۸ هزار ریال در بیش از ۳۸ هزار نوبت معاملاتی داد وستد شد.
 
در معاملات بازار فرابورس پاکدیس، ریل سیر کوثر، پالایش نفت لاوان، توکا رنگ فولاد سپاهان با روند منفی و نمادهای شرکت مواد ویژه لیا، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان، س.توسعه و عمران استان کرمان با روند منفی به کار خود پایان دادند.
 
انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب ادامه روزهای تکراری در تالار شیشه ای/ نمادها پشت چراغ زرد ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]