از همان ابتدا موافق سرمربیگری استویچف بودم/ قلیان و اینترنت تفریح ورزشکاران حرفه‌ای شده است – سامانه میثاق مهر

ویکی لیکس اسناد مالیاتی ترامپ را منتشر می‌کند – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395
پوستر “گشت۲” رونمایی شد – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395

علیرضا نادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط تیم والیبال شهرداری اراک اظهار داشت: من امسال به این خاطر به تیم شهرداری اراک آمدم که والیبال بازی کنم اما این تیم شرایط خوبی ندارد و هیچ حمایتی از آن نمی‌شود. با این حال تلاش خواهیم کرد به مرحله پلیآف صعود کنیم.

وی درباره وضعیت بدنی خود گفت: خوشبختانه در وضعیت جسمانی خیلی خوبی هستم اما چون در تیم مطرحی بازی نمی‌کنم عملکردم دیده نمی‌شود. با توجه به شرایطم قصد خداحافظی از والیبال را ندارم و برای سال بعد به تیمی خواهم رفت که مشکلات کمتری نسبت به شهرداری اراک داشته باشد.

کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا استویچف می‌تواند گزینه خوبی برای سرمربیگری تیم ملی باشد تصریح کرد: از همان ابتدا که نام گزینه‌های مختلف اعلام شد من موافق استویچف بودم. این مربی رزومه قوی دارد و می‌تواند برای تیم ملی والیبال ایران مثمرثمر باشد.

نادی در مورد حاشیه‌های مختلفی که برای سعید معروف ایجاد شده گفت: اتفاقاتی که برای سعید معروف رخ می‌دهد قبلا هم برای سایر کاپیتان‌ها تیم ملی هم اتفاق افتاده بود. زمانی که در شهرداری ارومیه بودم به خاطر این که حق تیم ما خورده شده بود اعتراض کردم و همین اعتراض باعث شد من را از تیم ملی کنار بگذارند. کسی که کاپیتان تیم ملی می‌شود در ۲ سال اول خیلی او را تحویل می‌گیرند اما از سال سوم روی او زوم می‌شوند و کوچکترین حرکت او را زیر ذره بین می‌برند.

وی ادامه داد: ما در لیگ امسال بازیکنانی را داشتیم که چند برابر معروف اعتراض کردند اما کسی این اعتراض‌ها را ندید. البته سعید هم باید آرامش بیشتری داشته باشد.

کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال ایران در پایان در خصوص شیوع مصرف سیگار و قلیان در میان ورزشکاران حرفه‌ای خاطرنشان کرد: وقتی تفریحی وجود ندارد بازیکنان سمت قلیان می‌روند. من موافق قلیان نیستم چون ضررهای زیادی دارد اما در حال حاضر قلیان و اینترنت مهمترین تفریح ورزشکاران است.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب از همان ابتدا موافق سرمربیگری استویچف بودم/ قلیان و اینترنت تفریح ورزشکاران حرفه‌ای شده است ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]