برای جلب پسر یکی از مسئولان در مورد چک اقدام شده است/ مهدی هاشمی به زندان بازمی‌گردد – سامانه میثاق مهر

برگزاری جلسه مشترک هیات نظارت بر انتخابات شوراها با شورای نگهبان – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395
تولید روکش مصنوعی استخوان – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395

برای جلب پسر یکی از مسئولان در رابطه با چک اقدام شده استبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام و المسلمین اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه در جمع خبرنگارن در پاسخ به سئوال خبرنگاری که درباره جلب پسر رئیس سازمان محیط زیست پرسید، اظهار کرد:  این فرد حکمی در رابطه با چک  دارد که قطعی شده است و برای جلب او اقدام گردیده که البته مبلغ آن را نمی‌دانم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اظهارات وزیر اقتصاد که اعلام کرده مه آفرید امیر خسروی و رستمی صفا در فهرست بدهکاران بزرگ بانکی در رتبه های اول و دوم قرار دارند درست است یا نه گفت: مه آفرید زمانی که دستگیر شد قطعاً بزرگترین بدهکار بانکی نبود و درباره فردی هم که نام بردید باید بگویم او یکی از بدهکاران بانکی است البته اصل مبلغ اش آن مبلغی که الان گفته شده نیست و مبلغ وی با تاخیر و جریمه، سنگین است.

سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: ما معتقد بوده و هستیم که چرا سیستم بانکی ما باید طوری عمل کند که اولاً این تعداد بدهکار بزرگ بانکی داشته باشیم و بعد هم تضمینی برای وصول مطالبات وجود نداشته باشد. 

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه وکیل مهدی هاشمی گفته اتمام مرخصی به مهدی ابلاغ نشده گفت: او به زندان باز می‌گردد.

مشروح اظهارات سخنگوی دستگاه قضا در نشست تخصصی مبارزه با جرایم اقتصادی را اینجا بخوانید.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب برای جلب پسر یکی از مسئولان در مورد چک اقدام شده است/ مهدی هاشمی به زندان بازمی‌گردد ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]