برگزاری جلسه مشترک هیات نظارت بر انتخابات شوراها با شورای نگهبان – سامانه میثاق مهر

عملیات آتش نشان ها بدون وقفه پیش می رود/ پیکر ۳ شهید آتش نشان در دسترس است – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395
برای جلب پسر یکی از مسئولان در مورد چک اقدام شده است/ مهدی هاشمی به زندان بازمی‌گردد – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395

برگزاری جلسه مشترک هیات نظارت بر انتخابات شوراها با شورای نگهبانمحمد محمودی رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در مجلس درباره آخرین وضعیت برگزاری انتخابات شورا به صورت الکترونیکی به خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، اظهار کرد: جلسه مشترکی امروز میان هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها، وزارت کشور و شورای نگهبان برگزار شد و آخرین روند اقدامات صورت گرفته در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه هیات مرکزی نظارت بر انتخابات اقدامات و رویکردهایی را که تا به امروز اجرایی کرده است برای مسئولین وزارت کشور و شورای نگهبان تشریح کرد.

رئیس  هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در مجلس درباره برگزاری انتخابات شوراها به صورت الکترونیکی خاطرنشان کرد: هیات های اجرایی انتخابات در بحث شوراها و همچنین هیات مرکزی نظارت بر انتخابات بر این باور و اعتقاد هستند که انتخابات شوراها باید به صورت الکترونیکی برگزار شود اما هنوز تصمیمات قطعی در این موضوع اعمال و اتخاذ نشده است.

محمودی تصریح کرد: در جلسه آینده هیات مرکزی  نظارت بر انتخابات شوراها درباره روند برگزاری انتخابات شورا به صورت الکترونیکی تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین دراین جلسه ایجاد تغییر در زمان ثبت نام انتخابات شوراها را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد تا تصمیمات لازم را در این راستا نیز اتخاذ کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب برگزاری جلسه مشترک هیات نظارت بر انتخابات شوراها با شورای نگهبان ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]