تداوم محدودیت های ترافیکی مسیرهای منتهی به پلاسکو – سامانه میثاق مهر

لذت سواری گرفتن از یک موتور چهار چرخ چقدر باید هزینه کرد + جدول قیمت – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395
چرا وضعیت قراردادی آتش نشانان تهران با سایر شهرها یکسان نیست؟/ سه پیشنهاد نماینده تهران برای حل این موضوع – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395

تداوم محدودیت های ترافیکی مسیرهای منتهی به پلاسکوبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار محمدرضا مهماندار ضمن حضور در محل حادثه ساختمان پلاسکو در خصوص آخرین وضعیت محدودیت‌های ترافیکی چهارراه استانبول اظهار کرد: محدودیت‌هایی که پیشتر مشخص شده بود در تقاطع استانبول همچنان ادامه دارد. از سمت غرب تقاطع حافظ – جمهوری به سمت چهارراه استانبول از سمت فردوسی به جنوب، از میدان امام خمینی (ره) به سمت تقاطع استانبول و تقاطع مخبرالدوله به سمت محل حادثه همچنان محدودیت‌های ترافیکی وجود دارد.

وی تاکید کرد: تا اطلاع ثانوی این محدودیت‌ها ادامه دارد. امروز هم همکاری مردم و مراجعه کمتر آنها باعث شد دستگاه‌های امدادی کار خود را به خوبی انجام دهند.

مهماندار در ادامه بیان کرد: مردم از ورود به این منطقه خودداری کنند و در صورت ضرورت از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایند، اما دسترسی پیاده برای مردم و کسبه در منطقه وجود دارد. این افراد نیز با توجه به ادامه عملیات آواربرداری، فعلا تا حد امکان از مراجعه به این سمت خودداری کنند، اما در صورت ضرورت مشکلی از این لحاظ وجود ندارد.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

مطلب تداوم محدودیت های ترافیکی مسیرهای منتهی به پلاسکو ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]