ثبات قیمت سبزی و میوه در زمستان / کمرنگ شدن میوه قاچاق در بازار – سامانه میثاق مهر

شرایط خرید «کتاب‌های گویا» توسط وزارت ارشاد اعلام شد – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395
افزایش تلاش ها برای یافتن پیکر شهدای آتش نشانی/ تلاش برای استخدام کارگران بیکار شده/ تکذیب کشف اجساد در موتور خانه – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395

ثبات قیمت سبزی و میوه در زمستان / کمرنگ شدن میوه قاچاق در بازار

حسین مهاجران در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،در خصوص تغییر قیمت میوه در میادین میوه و تره بار بیان کرد: نسبت به هفته گذشته قیمت انواع میوه و سبزی در بازار با تغییر زیادی روبرو نبوده است و میوه در میادین به اندازه نیاز وجود دارد.

وی با اشاره به ثبات قیمت میوه در میادین گفت: هرکیلو سیب قرمز بین ۲ هزار تومان تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت دارد و هرکیلو سیب زرد بین ۳ هزار تومان تا ۵ هزار تومان در میادین به فروش می‌رسد.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه وتره بار قیمت انواع دیگر میوه را این گونه بیان کرد: هرکیلو موز با توجه به کیفیت بین ۳هزار و ۲۰۰ تومان تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان در میادین عرضه می‌شود.

مهاجران افزود: قیمت هرکیلو پرتقال شمال در بازار از کیلویی ۴۰۰ تومان تا هزار و ۵۰۰ تومان، پرتقال جنوب ۲ هزار و ۵۰۰ تومان، پرتقال جیرفت کیلویی ۴ هزار تومان، پرتقال ناول ۸ هزار و ۵۰۰ تومان و پرتقال منطقه شیراز بین هزار و ۵۰۰ تومان تا ۵ هزار تومان عرضه می‌شود.

وی در ادامه قیمت ها گفت: قیمت هرکیلو انگور شاهدانه بین ۳ هزار تومان تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان و انگور قرمز بین ۵ هزار تومان تا ۶ هزار تومان در میادین تره بار عرضه می‌شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه وتره بار با اشاره به قیمت گوجه و خیار در بازار گفت: هرکیلو خیار رسمی جیرفت بین ۶۰۰ تومان تا هزار و ۲۰۰ تومان، هرکیلو خیار بوته‌ای بین هزار و ۵۰۰ تومان تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان به دست خریدار می‌رسد.

مهاجران با بیان ثبات قیمت انواع سبزی در بازار اظهار کرد: هرکیلو سبزی قرمه، کوکو و آش بین هزار و ۲۰۰ تومان تا هزار و ۵۰۰ تومان و هرکیلو سبزی خوردن بین هزار و ۵۰۰ تومان تا ۲ هزار تومان در مراکز عرضه به فروش می‌رسد.

وی در انتها با اشاره به ورود اندک میوه های قاچاق به کشور اظهار کرد: خوشبختانه در بازار حجم اندکی از میوه های قاچاق موجود است که باتوجه به قیمت بالا خریدار زیادی ندارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب ثبات قیمت سبزی و میوه در زمستان / کمرنگ شدن میوه قاچاق در بازار ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]