خاطرات خرید شب عید “مجید مظفری” از ساختمان پلاسکو/مسئولین هوای بازماندگان شهدای آتش نشان را داشته باشند – سامانه میثاق مهر

استقلالی‌ها انگیزه بیشتری داشتند/ گل تاکتیکی نخوردیم – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395
احتمال برگزاری نمایشگاه مشترک ایران و ارمنستان در شهرآفتاب – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395

مجید مظفری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درباره حادثه ساختمان پلاسکو گفت: برای بازماندگان شهدای آتش نشان آرزوی سلامت دارم. مسئولین ما باید نگاه بهتر و بیشتری به این قهرمانان داشته باشند.

وی ادامه داد: این قهرمانان تا کنون دیده نشده و اصلاً خوب نیست که مسئولین و مردم با این اتفاق شوم این عزیزان را دیدند. کاش در اتفاقات خوب این قهرمانان دیده می شدند.

بازیگر فیلم “سگ کشی” با اشاره به بازماندگان این حادثه تاکید کرد: امیدوارم مسئولین بعد از این حادثه نگاه بهتر و بیشتری به خانواده این شهدا داشته باشند و آنها را حمایت کنند.

مجید مظفری تنها خاطره خود از ساختمان پلاسکو را در شب های عید توصیف و خاطرنشان کرد: تنها خاطره ای که از این ساختمان دارم به کودکی ام بر می گردد و زمانی که پدرم مرا برای خرید شب عید به پلاسکو می برد.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب خاطرات خرید شب عید “مجید مظفری” از ساختمان پلاسکو/مسئولین هوای بازماندگان شهدای آتش نشان را داشته باشند ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]