خروج اجساد شهروندان از طبقه منهای یک ساختمان پلاسکو / هیچ جسدی از موتورخانه کشف نشد – سامانه میثاق مهر

صفر تا صد پرورش بوقلمون با تکیه بر اقتصاد مقاومتی – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395
فهم دقیق معارف الهی نیازمند فلسفه و حکمت است – سامانه میثاق مهر
بهمن 4, 1395

خروج اجساد شهروندان از طبقه منهای یک ساختمان پلاسکو / هیچ جسدی از موتورخانه کشف نشدسید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: شب گذشته جسد ۴ تن از شهروندان حاضر در ساختمان پلاسکو از زیر آوار ساختمان پلاسکو خارج شد.

وی افزود: اجساد این ۴ تن از طبقه منهای یک ساختمان خارج شده و نقطه ای که اجساد در آنها شناسایی شده اند به طور کامل تخریب شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با تکذیب اخبار منتشره مبنی بر خروج اجساد ۴ تن از شهروندان از موتورخانه ساختمان پلاسکو اظهار کرد: این اجساد به هیچ وجه از موتورخانه ساختمان خارج نشده اند و فرمانده عملیات ما در آتش نشانی اعلام کرده که این اجساد از طبقه منهای یک خارج شده اند.

ملکی ادامه داد: وضعیت آوارها به حدی پیچیده بود که شب گذشته زمانی که آتش نشان ها توانستند پس از حفر یک چاه به محدوده ای که اجساد در آن مدفون بود برسند با احتیاط تمام عملیات را در دستور کار قرار دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی در خصوص وضعیت اجساد خارج شده از زیر آوار ساختمان پلاسکو تصریح کرد: اجسادی که از زیر آوار خارج شدند از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی شدید بوده و آتش نشان ها با احتیاط تمام اجساد را خارج کردند.

وی تاکید کرد: اینکه بخواهیم اعلام کنیم اجساد کشف شده چند روز از مرگشان گذشته است وظیفه آتش نشانی نیست و پزشکی قانونی این مسئله را اعلام خواهد کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب خروج اجساد شهروندان از طبقه منهای یک ساختمان پلاسکو / هیچ جسدی از موتورخانه کشف نشد ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]