ضرورت مهار قاچاق چوب/ از برقرای گشت‎های شبانه تا شناسایی محل دپوی چوب – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395
ترامپ و پوتین باید درباره مسئله افغانستان همکاری کنند – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از  ایسنا؛ سردار محمدنظر عظیمی در نشست خبری رزمایش امام علی(ع) اظهار کرد: این رزمایش به منظور ارتقاء آمادگی رزمی نیروهای مسلح و به مدت چهار روز در منطقه عمومی غرب کشور برگزار می‌شود. از مهم‌ترین اهداف رزمایش‌ها ارتقاء آمادگی رزمی یگان‌های مسلح به منظور افزایش قدرت بازدارندگی کشور است که در این رزمایش نیز این هدف دنبال می‌شود. برنامه‌هایی که برای این رزمایش پیش‌بینی شده در مولفه‌های مختلف آمادگی رزمی اجرا می‌شود.

وی با بیان این که در برخی مناطق سردسیر استان به دلیل بارندگی چند روز گذشته شرایط نامساعدی داشتیم و آماده‌سازی منطقه اجرای رزمایش با مشکلات جدی روبه‌رو بود، گفت: با تلاش صورت گرفته مقدمات اجرای رزمایش فراهم شده و امیدواریم رزمایش با کیفیتی برگزار کنیم. از نکات قابل توجه این رزمایش حضور نیروهای بسیجی است.

فرمانده قرارگاه نجف اشرف سپاه پاسداران در خصوص تجهیزات نظامی مورد استفاده در این رزمایش گفت: اساسا در دوران دفاع مقدس و پس از آن مبنایمان بر تجهیزات نظامی نبوده و تکیه‌مان بر باورهای دینی، اعتقادات و معنویات رزمندگان است؛ ضمن این که امروز تجهیزاتمان به مراتب بهتر از گذشته است. در این رزمایش هر آن چه از تجهیزات نظامی داریم، مورد استفاده قرار می‌گیرد اما تکیه اصلی بر باورها، توانمندی و خلاقیت نیروهاست.

عظیمی اظهار کرد: چنانچه شرایط جوی اجازه دهد، در این رزمایش از توان هوانیروز هم استفاده خواهیم کرد.

وی  با بیان این که در استان کرمانشاه هماهنگی خوبی بین نیروهای مسلح وجود دارد، گفت: در این رزمایش نیز شاهد همکاری ارتش، نیروی انتظامی و مرزبانی ناجا هستیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب آغاز رزمایش سپاه پاسداران در غرب کشور ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]