اطلاعیه باشگاه استقلال درباره محرومیت از فعالیت در نقل‌وانتقالات زمستانی – سامانه میثاق مهر

برندگان مسابقه عکاسی طبیعت در روسیه – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395
ستار اورکی آهنگساز “مردی روی ماه” شد/”سحر قریشی” در اثر جدید اشکان شاپوری+ عکس – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای، توضیحاتی را درباره پرونده عادل شیحی مطرح کرد که به شرح زیر است:

باشگاه استقلال به واسطه شکایات بازیکنان قبلی خود در سالیان گذشته همواره با نامه‌های تهدیدآمیز فیفا مبنی بر کسر امتیاز یا منع جذب بازیکنان داخلی و خارجی مواجه بوده است. در مورد موضوع فعلی هم باشگاه استقلال طلب ۴۷ هزار دلاری عادل شیحی را پرداخت کرده اما به واسطه مشکلات انتقال پول از تهران به آلمان از طریق سیستم مالی و بانکی عادی، باشگاه استقلال پیشنهاد داد این پول تسلیم سفارت آلمان در تهران شود که وکیل آلمانی شیحی با این مسئله مخالفت کرد.

بر اساس اعلام فیفا، روز ۱۳ دسامبر هم به عنوان آخرین فرصت برای پرداخت این پول اعلام شد. باشگاه استقلال هم به دلیل مشکل نقل و انتقالات پول از طریق صرافی مجاز اقدام به انتقال پول کرد. البته به دلیل تعطیلات سال جدید میلادی، این مبلغ با تأخیر به مقصد رسید که تأییدیه دریافت آن هم توسط وکیل عادل شیحی به فیفا رسیده است.

یکی از مواردی که در این حکم فیفا اثر زیادی داشته، تعدد بازیکنان خارجی بوده که در سال‌های اخیر از استقلال به فیفا شکایت کرده‌اند. به ویژه که ۳ پرونده لیام ردی، ساموئل و هلمکه که به محکومیت استقلال منجر شده همچنان در کمیته انضباطی فیفا مفتوح است و فیفا با توجه به این شکایات قبلی، باشگاه استقلال را از جذب بازیکن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی منع کرد.

باشگاه استقلال هم از طریق وکیل ایتالیایی خود به فیفا اعلام کرده به همان دلیلی که شما نمی‌توانید مطالبات ایران را به خاطر تحریم‌های بین‌المللی بانکی پرداخت کنید و طلب ۳۸۰ هزار دلاری باشگاه استقلال بابت حضور ۶ بازیکن در جام جهانی از سوی فیفا پرداخت نشده، باشگاه استقلال هم قادر به حواله پول خود به طلبکاران نیست.

باشگاه استقلال با همکاری با روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال همه تلاش خود را به کار گرفته که هر چه سریع‌تر این مشکل حل و فصل شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب اطلاعیه باشگاه استقلال درباره محرومیت از فعالیت در نقل‌وانتقالات زمستانی ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]