ایران امن برای غرب غیر قابل تحمل است – سامانه میثاق مهر

آغاز مرمت و احیای محوطه و فضای سبز آرامگاه ابن یمین – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395
ضرورت مهار قاچاق چوب/ از برقرای گشت‎های شبانه تا شناسایی محل دپوی چوب – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395

حسین نقوی حسینی

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سید حسین نقوی حسینی در نشست بصیرتی در تالار اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در بیرجند افزود: علت موفق نبودن حکومت ها این است، ارتباط با مردم کمرنگ یا غیر واقعی است و حاکمیت به طور واقعی متوجه نمی شود، در لایه های مختلف جامعه چه می گذرد.

وی ادامه داد: رسالت رسانه خیلی مهم است و نباید نگران موضع گیری مقام ها، شخصیت ها و جایگاه ها باشد و تنها واقعیت را به درستی به حاکمیت منتقل کند که این کار خدمت به حکومت است.

وی اضافه کرد: برجام حاصل مذاکره جمهوری اسلامی با کشورهای ۱+۵ بود و نظام برای حل پرونده هسته ای آن را انتخاب کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: روش حل پرونده هسته ای به شکل مذاکره بود نه مقابله و ماهیت مذاکره بده بستان است و ما حاضر شدیم این پرونده را با بده بستان حل کنیم.

نقوی حسینی افزود: یکی از پروژه های اصلی دشمن علیه ایران ناامن سازی داخلی است و برای غرب غیرقابل تحمل است، ایران اسلامی تا این حد امن است.

وی گفت: هدف آنها از ایجاد گروه تروریستی داعش و القاعده ناامن شدن ایران بود، با وجود همه توطئه ها، ایران امن ترین کشور خاورمیانه است و این برای غرب غیرقابل تحمل است.

وی با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو تهران که پنجشنبه ۳۰دی ماه پس از چند ساعت آتش سوزی، فرو ریخت و تعدادی از آتش نشانان جان خود را از دست دادند، گفت: این حادثه قلب ملت ایران را جریحه دار کرد.

وی افزود: این حادثه تلخ بسیار ناگوار بود و همه باید به بیانیه مقام معظم رهبری در خصوص نپرداختن به حاشیه ها و کمک کردن به آسیب دیدگان حادثه توجه کنیم.

وی اظهار کرد: این جوانمردی نیست از این حادثه تلخ گروه های مختلف سیاسی بهره برداری سیاسی کنند چون این یک حادثه ملی است و باید همه خود را در آن شریک بدانند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب ایران امن برای غرب غیر قابل تحمل است ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]