ایمیل بائرمن به فدراسیون بسکتبال/ ارسال شکواییه ۱۵ صفحه‌ای علیه «درک» به فیبا – سامانه میثاق مهر

خسارات طوفان در جورجیای آمریکا – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395
باکس آفیس هالیوود “شکاف” برداشت / شروع اکران فیلم “مامور سه ایکس” + عکس – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395

محمود مشحون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد آخرین وضعیت فسخ قرارداد بائرمن اظهار داشت: صبح امروز ایمیلی از طرف بائرمن به فداسیون رسید مبنی براینکه چرا وقتی من قراردادم را فسخ کردم فدراسیون ایران تایید نمی‌کند و جواب نمی‌دهد البته ما هم هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهیم تا پاسخ ایمیل را بدهیم.

وی با اشاره به تشکیل شکواییه علیه بائرمن و ارسال آن به فیبا عنوان کرد: شکواییه‌ای در ۱۵ صفحه تنظیم کرده‌ایم که پس از کامل شدن به فیبا ارسال می‌کنیم به احتمال زیاد یکی دو روز آینده این شکواییه ارسال می‌شود.

رئیس فدراسیون بسکتبال افزود: اکنون مهران حاتمی سرمربی تیم ملی است و درخواست کرد دو بازیکن دیگر به تیم اضافه شو دما هم دعوت کردیم، وقتی سرمربی اختیار تیمی را در اختیار می‌گیرد باید خواسته‌هایش برآورده شود مگر اینکه غیر منطقی باشد. بائرمن می‌گفت در چهار سال تیم را متحول می‌کنم که این زمان خوبی است منتها کار غیر اخلا‌قی انجام داد و تیم را در آستانه مسابقات رها کرد.

مشحون در پایان خاطر نشان کرد: وقتی کسی عنان تیمی را دراختیار می‌گیرد همانطور که مسئولیت دارد باید خواسته‌هایش هم آنچه که اصولی هست برآورده شود البته بعضی‌ها این کار را انجام می‌دهند برخی دیگر هم نمی‌دهند. در هرصورت بائرمن نظام کاری ما را تغییر داد که این تغییرات هم از نظر مالی و هم اجتماعی به ما لطمه زد.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب ایمیل بائرمن به فدراسیون بسکتبال/ ارسال شکواییه ۱۵ صفحه‌ای علیه «درک» به فیبا ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]