بیانیه جدید باشگاه تراکتورسازی/ درخواست کاپیتان پرسپولیس را اجابت کنید! – سامانه میثاق مهر

آتش سوزی در شیلی – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395
مرتضوی: مشهد مقدس به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام انتخاب شد – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، پس از اعتراض‌های رسمی و غیررسمی باشگاه تراکتورسازی به برنامه‌ریزی رقابت‌های لیگ برتر همچنان سازمان لیگ برتر فوتبال ایران پاسخی رسمی به این اعتراضات نداده و تغییری هم در برنامه صورت نگرفته است.

از سوی دیگر پس از اعتراضات باشگاه تراکتورسازی به رویه ثابت برگزاری دیدارهای این تیم پیش از تیم پرسپولیس، روز گذشته (دوشنبه) سید جلال حسینی، کاپیتان تیم پرسپولیس هم به این موضوع اعتراض کرد که چرا پرسپولیسی‌ها دیرتر از تراکتور به میدان می‌روند.

کاپیتان پرسپولیس پس از دیدار روز گذشته تیمش در جمع خبرنگاران گفت: ما هم اعتراض داریم که چرا باید بعد از تراکتورسازی بازی کنیم. اگر آنها به بازی کردن قبل از ما اعتراض دارند، ما هم به بازی کردن بعد از آن‌ها اعتراض داریم.

حال که تیم پرسپولیس هم به این برنامه اعتراض دارد مسئولان سازمان لیگ خیلی راحت‌تر می‌توانند دیدارهای تیم تراکتورسازی را پس از تیم پرسپولیس برگزار کنند تا تعادل در برنامه مسابقات ایجاد شده و عدالت بین تیم‌ها برقرار شود.

در صورتی که بازهم سازمان لیگ به اعتراض به حق تراکتورسازی و خواسته کاپیتان پرسپولیس رسیدگی نکند، مشخص می‌شود که اراده‌ای در سازمان لیگ برای ارائه یک برنامه‌ریزی منصفانه وجود ندارد

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب بیانیه جدید باشگاه تراکتورسازی/ درخواست کاپیتان پرسپولیس را اجابت کنید! ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]