تلاش می‌کنم از رقبایم عقب نمانم – سامانه میثاق مهر

مهمترین عناوین “روزنامه های پاکستان” در ۴ بهمن – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395
با چه چیزی عظمت خدا را در دلمان تولید کنیم؟ – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری، سعید محمدپور دارنده مدال طلای بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان تصریح کرد: در چند ماه گذشته تمریناتم را در اردبیل ادامه می‌دادم. همیشه در مورد تمریناتم با سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی صحبت می‌کنم و برای حضور در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری آماده هستم و انگیزه زیادی دارم.

وی در خصوص رقابت با حریفان داخلی و خارجی خود در دسته ۱۰۵ کیلوگرم گفت: در اردوی تیم ملی، خیلی رفیق دارم و رقابت جدی را با آنها در اردوی تیم ملی خواهم داشت. در خارج از کشور نیز رقبای قدرتمندی از ارمنستان، ازبکستان و قزاقستان دارم و تمام تلاشم این است که از حریفان عقب نمانم.

قهرمان المپیک در خصوص آسیب‌دیدگی که از ناحیه آرنج داشت، تاکید کرد: تمریناتم به گونه‌ای است که فشار زیادی به آرنجم وارد نشود و چند روز پیش هم به تهران آمدم با پزشک و فیزیوتراپ صحبت کردم برهمین اساس هیچ مشکلی برای آغاز تمرین در تیم ملی ندارم.

محمدپور در خصوص رعایت قوانین اردویی توضیح داد: یک ورزشکار حرفه‌ای باید تابع قانون و مقررات تیم باشد و به صورت حرفه‌ای تمرینات خود را ادامه دهد تا به نتیجه دلخواه خود برسد.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب تلاش می‌کنم از رقبایم عقب نمانم ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]