دعوت شورایاران شهر تهران از مردم برای تشییع باشکوه آتش‌نشانان شهید – سامانه میثاق مهر

بازنگری آیین نامه ساماندهی صرافی ها تا پایان سال تکمیل می شود – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395
تأکید بر ضرورت تقویت اصول وحدت‌آفرین بین کشورهای اسلامی – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان؛ ستاد هماهنگی شورایاری‌ها و ستاد ساماندهی مشارکت‌های اجتماعی محلات شهر تهران در اطلاعیه‌ای مشترک از عموم شهروندان انقلابی و قدرشناس تهران برای حضور در مراسم تشییع شهدای آتش نشان در روز پنجشنبه دعوت کردند.

در متن این بیانیه آمده است:

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون، سلام خداوند بر بر پیکرهای زخم خورده و خسته خادمان ملت. سلام و رحمت خداوند بر ایثار ، پایمردی و جوانمردی بهترین فرزندان وطن.

درود خداوند بر دل‌های داغدار و منتظر مادران، پدران، همسران و فرزندانی که بهترین مردان این سرزمین را با ایثار و از خودگذشتی تقدیم میهن کردند.

مردانی که لحظه لحظه زندگی شان توام با ایثار بود و سند قبولی مرام و مروتشان، ریختن خون پاکشان برای نجات جان هموطنانمان بود.

آتش نشانان شهید مردان مومنی بودند که با نام و یاد خدا و تاسی به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در میدان نبرد با آتش و دود برای نجات هموطنان خود گام نهادند و با ایثارِ جان و از خودگذشتگی، ماندگارترین سندِ فداکاری را در تاریخ این سرزمین به یادگار گذاشتند. روز پنجشنبه هفتم بهمن ماه کوچه، کوچه این شهر میزبان یاد و نام این گل‌های پرپر خواهد بود.

ستاد هماهنگی شورایاری ها و ستاد ساماندهی مشارکت‌های اجتماعی محلات شهر تهران ضمن بزرگداشت یاد و خاطره تمام شهیدان والا‌مقام بالاخص شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو و قدردانی از همدردی و لطف بی‌اندازه مردم شریف تهران پس از این حادثه تلخ، از عموم مردم غیور و شهیدپرور تهران دعوت به عمل می‌آورد تا دوشادوش شورایاران و مدیران محلات شهر تهران در مراسم تشییع شهدای آتش نشان که روز پنجشنبه هفتم بهمن ماه از ساعت ۸ صبح پس از اقامه نماز بر پیکر شهدای عزیز از مقابل دانشگاه تهران برگزار خواهد شد، فعالانه شرکت نمایند و بار دیگر با آرمان‌های بزرگ سید و سالار شهیدان، حضرت حسین بن علی (ع) و شهدای گران قدر انقلاب اسلامی ایران و منویات مقام عظمای ولایت تجدید عهد و میثاق نمایند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب دعوت شورایاران شهر تهران از مردم برای تشییع باشکوه آتش‌نشانان شهید ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]