ساخت کارخانه بزرگ سرم‌سازی و داروسازی در کرمان – سامانه میثاق مهر

انتقال شهروندان به دانشگاه تهران توسط شرکت اتوبوسرانی برای شرکت در تشییع شهدای آتش نشان – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395
دستگاه قضایی از همه توان خود برای احقاق حق بهره می‌گیرد – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395

محمدرضا پورابراهیمی

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، “محمدرضا پور ابراهیمی” در دیدار با مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان اظهار کرد: همواره برای مساعدت به این نهاد خیریه و مردمی  آمادگی داریم و در دیدار با ضیایی رئیس جمعیت هلال احمر کشور نیز این آمادگی اعلام شده است.

وی تصریح کرد: جمعیت هلال احمر به واسطه خوشنامی و برند معتبری که دارد می تواند زمینه‌ساز جذب سرمایه‌گذاران برای ایجاد درآمدهای پایدار در ذیل آرم و نشان این نهاد مردمی باشد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: به همین منظور پیشنهاد راه‌اندازی ساخت کارخانه بزرگ سرم‌سازی و داروسازی را مطرح کرده‌ایم که می‌تواند به ایجاد اشتغال و رونق‌بخشی این حوزه و تامین ملزومات کمک پزشکی در جنوب شرق کشور کمک شایانی کند.

پورابراهیمی درخصوص کمبودهای شدید و نواقص لجستیک و خودروهای نجات در جمعیت هلال احمر استان نیز اظهار کرد: استان کرمان یکی از استان های پرحادثه در کشور است ، به  همین منظور تقویت ناوگان امدادی استان باید یکی از اولویت های قابل پیگیری در جمعیت هلال احمر باشد.

وی طرح خادم را به عنوان یک طرح در خور توجه و ضروری برای آمادگی بیشتر مردم برشمرد و تاکید کرد: در راستای تسهیل و ترویج این طرح ملی و مردمی ،آماده هرگونه همراهی و همکاری هستیم

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حادثه‌خیز بودن کشور به ویژه استان کرمان گفت: در این راستا رسانه‌ها به ویژه صدا وسیمای مرکز کرمان در خصوص آگاهی بخشی بیشتر و همراه کردن عموم  مردم با این طرح تاثیر بسیار مهمی دارند، تا شاهد کاهش اثرات بلایای طبیعی در حوادث و سوانح به خصوص در گستره استان پهناور و مستعد حادثه کرمان باشیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب ساخت کارخانه بزرگ سرم‌سازی و داروسازی در کرمان ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]