ابراهیم‌زاده نیمه اول هم یک کارت زرد گرفت/ من و رضائیان مشکلی نداشتیم – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395
دلار در سربالایی قیمت / اونس طلا روند نزولی در پیش گرفت – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، برنامه “خندوانه” شب گذشته میزبان سونیا پوریامین مجری و تهیه‌کننده تلویزیون بود. 
پیش از آغاز صحبت‌های جوان با مهمان برنامه، سوسن پرور استندآپ کمدی خود را با موضوع تست اجرا در «خندوانه» به نمایش گذاشت و در ادامه برنامه گروه خندوانه به مناسبت تولد سوسن پرور، تولد او را تبریک گفتند اما این بازیگر در واکنش به این اتفاق گفت: من از سورپرایز شدن متنفرم اما خیلی از شما تشکر می‌کنم؛ امیدوارم همیشه ماندگار باشید.
وی ادامه داد: تجربیاتی که ما کسب کردیم، به راحتی به دست نیامده است. وظیفه ما این است که این تجربیات را در جهت جلب اعتماد ملی به کار گیریم و آنها را در اختیار جوان‌ترها بگذاریم تا بتوانند بیش از پیش با نقش رسانه، تلویزیون و اهمیت تعامل با مخاطب آشنا شوند. ما باید پیام را در کمترین زمان و با تاثیرگذاری بهتر انتقال دهیم.

پوریامین در خصوص مجریان جوان تلویزیون عنوان کرد: به طور کلی تلویزیون نیازمند نیروی جوان، میانسال و پیشکسوت است؛ کار در تلویزیون یک تخصص است که باید دانش آن را  بدانیم و بیشتر افراد این حوزه باید استانداردهایی را داشته باشند. مجریان، خط مقدم تلویزیون هستند و باید روی آن‌ها سرمایه گذاری شود. باید آموزش ببینند تا اعتماد ملی را جلب کنند.  

 

وی خاطرنشان کرد: در بخش خبر نحوه گزینش بهتر است؛ اما من نمی‌پسندم که یک فرد جوان با افراد سرآمد جامعه مصاحبه کند، حتی یک روز دیدم یکی از این افراد اسم وزیر را اشتباه می‌گوید.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

مطلب مجریان، خط مقدم تلویزیون هستند ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]