منتظریم “گورباچف ثانی” موجبات فروپاشی آمریکا را فراهم کند/آمریکا از کی تا حالا دژبان عالم شده که خود را صاحب کشورهای اسلامی می‌داند؟ – سامانه میثاق مهر

اسپری های خوشبو کننده قابلیت اشتعال و خطر آفرینی دارد – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395
کاهش ۶ درصدی ورودی پرونده‌های قضایی به دادگستری جیرفت/ ضرورت راه اندازی کانون اصلاح وتربیت مستقل در جنوب کرمان – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395

حقیقت پور

منصور حقیقت پور مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به تلاش برخی از مقامات آمریکایی برای ممنوع السفر کردن سرلشکر سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عراق و سوریه، با بیان اینکه آمریکا از کی تا حالا دژبان کل دنیا شده که خود را صاحب کشورهای اسلامی می داند عنوان کرد: آمریکایی ها بگویند چه کسی آنها را به عنوان دژبان عالم انتخاب کرده است؟

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها الان باید به ناکارآمدی سیستم خودشان و باطل بودن تفکراتشان بیندیشند اظهار کرد: آنها باید به این فکر کنند که چطور می شود با وجود بسیج کردن چندین کشور، اما در تغییر رئیس جمهور کشور دست و پا بسته ای مثل سوریه موفق عمل نکرده اند و یک جوان رشید اسلام و یک مالک اشتر رهبری، دمار از روزگار آنها درآورده است.

حقیقت پور با بیان اینکه یاوه گویی ها و هزیان گویی های مقامات آمریکایی حاکی از آینده ای بسیار تاریک برای آمریکاست تصریح کرد: ما منتظریم گورباچف ثانی، موجبات فروپاشی آمریکا را فراهم کند و این کشور به ایالت های مختلف تقسیم شود تا دیگر نتواند ادعای دژبانی جهان را داشته باشد.

وی در پایان با بیان اینکه آمریکایی ها باید قدرت نرم ایران در منطقه را محاسبه می کردند که نکردند خاطرنشان کرد: قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران در بوسنی، لبنان و افغانستان در گذشته ثابت شده و امروز سردار سلیمانی نماد این قدرت نرم است؛ انقلاب اسلامی در دل مسلمانان جهان عمق یافته و آمریکایی ها باید از این اتفاق بترسند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب منتظریم “گورباچف ثانی” موجبات فروپاشی آمریکا را فراهم کند/آمریکا از کی تا حالا دژبان عالم شده که خود را صاحب کشورهای اسلامی می‌داند؟ ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]