هواشناسی بارش برف را پیش بینی نکرده بود/ ترافیک پر حجم در بزرگراه های پایتخت – سامانه میثاق مهر

دلار در سربالایی قیمت / اونس طلا روند نزولی در پیش گرفت – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395
۹۱۱ موردی که از لیست سیاه تحریم های ضد ایرانی خارج شده/ ۲۴۱ مورد تحریمی همچنان باقیست – سامانه میثاق مهر
بهمن 5, 1395

هواشناسی بارش برف را پیش بینی نکرده بود/ ترافیک پر حجم در بزرگراه های پایتختبه گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار محمد رضا مهماندار در رابطه با ترافیک صبحگاهی شهر تهران گفت: به طور معمول ترافیک بامدادی و صبحگاهی شهر تهران پر حجم است و بارش برف و باران باعث تشدید این ترافیک می شود.

وی افزود: صبح امروز نیز با بارش برف در بسیاری از نقاط شهر تهران شاهد ترافیک پرحجم در ورودی و خروجی بزرگراه ها و همچنین مناطق شمالی پایتخت بودیم.

رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به مناطقی که اکنون دارای ترافیک پر حجم هستند اظهار کرد: بلوار ارتش به سمت غرب، بزرگهراه یادگار امام به سمت شمال،‌ بزرگهراه شهید باکری به سمت شمال،‌ بزرگهراه شهید ستاری به سمت شمال،‌ بزرگهراه همت و حکیم به سمت شرق و غرب، بزرگراه چمران به سمت شمال از غرب تا پل حکیم و همچنین بزرگراه رسالت به سمت غرب دارای ترافیک پرحجم هستند.

مهماندار در خصوص اقدامات صورت گرفته به منظور کاهش حجم ترافیک خاطر نشان کرد: صبح امروز با کمک عوامل شهرداری تهران کار پاشیدن نمک در سطح بزرگراه ها در دستور کار قرار گرفت و نیروهای پلیس راهور در برخی از نقاط مجبور شدند برخی خودروها که به دلیل مشکل در مسیر متوقف شده بودند را با هل دادن از مسیر خارج کردند.

وی با بیان اینکه سازمان هواشناسی بارش برف در شهر تهران را پیش بینی نکرده بود تصریح کرد: در شرایطی که سازمان هواشناسی بارش برف در شهر تهران را پیش بینی نکرده بود نیروهای راهور با آمادگی کامل صبح امروز به منظور روانسازی ترافیک اقدام کردند.

رئیس پلیس راهور تهران با ارائه درخواستی از شهروندان تهرانی گفت: درخواست ما از شهروندان ساکن در پایتخت این است که امروز تا حد امکان از خودروهای شخصی خود استفاده نکرده  و برای تردد از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب هواشناسی بارش برف را پیش بینی نکرده بود/ ترافیک پر حجم در بزرگراه های پایتخت ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]