دیدار امیرعبداللهیان با سیدحسن‌ نصرالله و دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین – سامانه میثاق مهر

تصمیم گیری درباره تدفین جان باختگان حادثه در قطعه شهدا با بنیادشهید است – سامانه میثاق مهر
بهمن 6, 1395
راه اندازی سامانه ابلاغ الکترونیکی اوراق قضایی (ثنا) در ایلخچی – سامانه میثاق مهر
بهمن 6, 1395

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ دبیرکل حزب‌الله در این دیدار رژیم تروریسم پرور صهیونیستی و تروریسم تکفیری را دو روی یک سکه و تهدید منطقه خواند و موفقیت مذاکرات سیاسی سوریه را منوط بر تفکیک تروریست‌های شناخته شده از سایرین و مبارزه جدی با تروریسم دانست.

وی با اشاره به اهداف جاه‌طلبانه رژیم صهیونیستی، تحرک برخی کشورها در برقراری رابطه پیدا و پنهان با تل‌آویو را تقبیح کرد و پیامدهای منفی آن را بر منطقه برشمرد.

سیدحسن نصرالله پایداری سوریه را در مبارزه با تروریسم ستود و اضافه کرد: صهیونیست‌ها از هیچ تلاشی برای تخریب چهره اسلام و تضعیف و تخریب کشورهای اسلامی دریغ نمی‌کنند و ما با قدرت در مقابل جاه‌طلبی‌های رژیم اشغالگر قدس ایستاده‌ایم.

طرفین در این دیدار ضمن بررسی تحولات منطقه، تمرکز بر راه‌حل سیاسی در سوریه، یمن و بحرین را مورد تاکید قرار دادند و بر ضرورت وحدت کشورهای اسلامی حول محور فلسطین و قدس تاکید کردند.

امیرعبداللهیان از نقش برجسته حزب‌الله و مقاومت و شهدای مقاومت و مدافع حرم تجلیل کرد و یادآور شد که جمهوری اسلامی ایران ضمن حضور فعال در عرصه مذاکرات سیاسی سوریه، کماکان کمک به سوریه و عراق در مبارزه با تروریسم را با قوت در دستور کار خود دارد.

دیدار امیرعبداللهیان با دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل و دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از فلسطین همچنین با دکتر رمضان عبدالله دیدار کرد. در این دیدار آخرین تحولات فلسطین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

امیرعبداللهیان همچنین در دیدار جداگانه با اسامه حمدان، عضو دفتر سیاسی حماس دیدار و گفت‌وگو کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب دیدار امیرعبداللهیان با سیدحسن‌ نصرالله و دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]