فرهنگ شهادت همواره کشور را در برابر هجمه همه‌جانبه دشمنان حفظ می‌کند – سامانه میثاق مهر

بارگیری ۱۲۰۹ کامیون در پلاسکو تاکنون – سامانه میثاق مهر
بهمن 6, 1395
انجام ۵۲ هزار ابلاغیه الکترونیکی در دادگستری ظرف یک ماه گذشته – سامانه میثاق مهر
بهمن 6, 1395

شهیدبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سردار حمزه فلاح در مراسم شبی با شهداء که با حضور پیکر مطهر ۲۰ شهید گمنام، مسئولان استان و اقشار مختلف مردم در مسجد جامعه سنندج برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اسلام و شهدای مظلوم خطه کردستان اظهار داشت: خدا را شاکر هستیم که پیکر مطهر این ۲۰ شهید گمنام همه ما را به این مهمانی پرفضیلت دعوت کرده‌اند.

وی گفت: جا دارد که از همه مردم استان کردستان، مسئولان استان، روحانیون، علما و اقشار مختلف مردم به خاطر حضور گرم و باشکوه خود در مراسم استقبال از این شهیدان دوران دفاع مقدس تقدیر و تشکر کنم.

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کردند: شهیدان در دوران زندگی خود و بعد از آن هم محور وحدت بودند و در جبهه های جنگ هزاران نفر در آنجا حضور داشتند و جان خود را برای دفاع از خاک کشور هدیه کردند.

وی گفت: پیکرهای مطهر ۲۰ شهیدی که از مرز باشماق مریوان وارد کشور شدند در مناطق عملیاتی کربلای ۲، والفجر ۴ و بیت‌المقدس ۵ منطقه پنجوین و کربلای ۲ در منطقه پرویزخان و ارتفاعات آهنگران پیدا شدند.

سردار فلاح افزود: باید فرهنگ شهادت همواره در جامعه اسلامی زنده بماند چون این فرهنگ بود که انقلاب را پیروز کرد و همین فرهنگ است که می‌تواند کشور را در برابر هجمه همه جانبه دشمنان حفظ کند.

وی اظهار کرد: فرهنگ شهادت وحدت و یکدلی را به دنبال دارد و رشادت‌ها و فداکاری‌های شهیدان به ما درس ایستادگی و مقاومت را می‌دهد که باید همواره در زندگی خود ادامه بدهیم.

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: کسانی که ادعا می‌کنیم که انقلابی و مسئول این نظام هستیم اگر می‌خواهیم خدمت‌گذار و به انقلاب و امام(ره) و راه شهداء خدمت کنیم باید مسیر شهدا را گرامی داریم چون شهداء بر اعمال و رفتار ما ناظر هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب فرهنگ شهادت همواره کشور را در برابر هجمه همه‌جانبه دشمنان حفظ می‌کند ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]