فعالیت‌های رسانه‌ای و فرهنگی در تیم‌های ملی باید با دقت و استمرار اجرا شود – سامانه میثاق مهر

بررسی وضعیت “فوتبال افغانستان” در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۶ – سامانه میثاق مهر
بهمن 6, 1395
پس از یک سال، در “شهرک جیم” بازی کردم/ تصمیم به تغییر ژانر کاری ام داشتم – سامانه میثاق مهر
بهمن 6, 1395

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج ضمن تسلیت به خاطر شهادت آتش‌نشانان در حادثه پلاسکو اظهار داشت: بحث تیم‌های ملی بسیار مهم بوده و مجموعه فدراسیون فوتبال تلاش می‌کند تا بهترین شرایط را برای تیم‌های مختلف ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی فراهم کند.

وی ادامه داد: تلاش‌های شبانه‌روزی مسئولان فدراسیون کنار سرپرستان و مدیران تیم‌های ملی قابل تقدیر بوده و امیدوارم بیش از پیش شاهد فعالیت‌های مستمر و موفقیت این عزیزان باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال با تأکید بر اینکه بحث رسانه و امور فرهنگی کنار دیگر بخش‌های فدراسیون بسیار حائز اهمیت است، گفت: بحث فرهنگی و اجرای برنامه‌های مختلف در این زمینه برای ما بسیار مهم بوده و در بخش اطلاع‌رسانی هم روابط عمومی فدراسیون باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا پاسخگوی اصحاب رسانه و افکار عمومی باشد.

تاج در پایان، ضمن تقدیر و تشکر از مدیران تیم‌های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش بانوان و آقایان گفت: بدون شک این عزیزان تلاش‌های مستمر و بی‌شماری به خاطر مسئولیت مهمی که بر دوش دارند، به کار می‌گیرند که در این نشست از زحمات و پشتکارشان تقدیر و تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب فعالیت‌های رسانه‌ای و فرهنگی در تیم‌های ملی باید با دقت و استمرار اجرا شود ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]