قیمت گوشت گوسفندی منجمد ماند / احتمال کاهش تعرفه‌های واردات – سامانه میثاق مهر

در بخش مراقبت های ویژه هستم/ پزشکان گفتند حمله عصبی روی قلبم تاثیر گذاشته+ فیلم – سامانه میثاق مهر
بهمن 6, 1395
بارگیری ۱۲۰۹ کامیون در پلاسکو تاکنون – سامانه میثاق مهر
بهمن 6, 1395

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،در حالی روز گذشته مسعود رسولی، دبیر انجمن بسته بندی مواد پروتئینی از کاهش ۲۱ درصدی تعرفه واردات گوشت گوسفندی خبر داد که به نظر می‌رسد این کاهش تعرفه‌ها راه را برای واردات گوشت گوسفندی و همچنین کاهش قیمت این محصول هموار خواهد کرد.

در این ارتباط علی اصغر ملکی در گفت‌وگو با میزان، اظهار کرد: کاهش تعرفه‌های گوشت گوسفندی از ۲۶ درصد به ۵ درصد در ابتدای راه قرار داشته و تا گذشتن از مراحل قانونی و واردات و عرضه در بازار راه طولانی در پیش دارد اما اگر این کاهش تعرفه اعمال شود به طورحتم تاثیرات مثبتی در روند کاهش قیمت گوشت گوسفندی در بازار خواهد داشت.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان این که قیمت گوشت در روزهای گذشته ثابت مانده، گفت: در هفته جاری قیمت گوشت بدون تغییر نسبت به هفته گذشته بوده و با توجه به تقاضای پایین مردم برای خرید گوشت گوسفندی همچنان روند روزهای قبل خود را طی می‌کند.

وی با اشاره به تاثیر روزهای پایانی هفته بر قیمت گوشت تصریح کرد: با توجه به رکود حاکم بر بازار و صرف نظر مردم از خرید گوشت گوسفندی به نظر نمی‌رسد تغییراتی برای روزهای پایانی هفته در قیمت این محصول شاهد باشیم.

ملکی افزود: در حال حاضر بازار گوشت گوسفندی در انتظار اجرایی شدن کاهش تعرفه‌های واردات بوده و اگر این گوشت در بازار به دست خریداران برسد حتما در روزهای آینده شاهد کاهش قیمت گوشت گوسفندی خواهیم بود.

  رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی، در ارتباط با واردات گوشت گوسفندی از خارج از کشور، گفت: با اعمال کاهش تعرفه‌ها واردات گوشت از کشورهای آسیای میانه انجام می‌شود.

انتهای پیام/  

[ad_2]

مطلب قیمت گوشت گوسفندی منجمد ماند / احتمال کاهش تعرفه‌های واردات ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]