چراغ های تالار شیشه ای قرمز ماند/ ریزش ۲۰۰ واحدی شاخص کل – سامانه میثاق مهر

مسعود کیمیایی مهمان “سینما دو” می شود – سامانه میثاق مهر
بهمن 6, 1395
چشمان بیماران دیابتی هر ۶ ماه یکبار باید معاینه شود – سامانه میثاق مهر
بهمن 6, 1395

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۰۰ واحد ریزش به پله ۷۸ هزار و ۴۹ واحدی سقوط کرد.   
    
در معاملات امروز تعداد ۸۹۴ هزار و ۱۸۶ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۵۲۸ میلیون و ۲۹۸ هزار ریال در بیش از ۵۹ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.   
    
بر این اساس شاخص‌ قیمت (وزنی-ارزشی) ۷۰ واحد، شاخص بازار اول ۱۹۹ واحد، شاخص آزاد شناور ۲۲۸ واحد، شاخص بازار دوم ۱۰۰ واحد کاهش و شاخص کل(هم‌وزن) ۴۱ واحد شاخص قیمت(هم‌وزن) ۳۳ واحد رشد را تجربه کردند.   
    
نمادهای پر بیننده معاملات امروز ایران خودرو بدون  تغییر، سایپا، زامیاد، ایران ارقام با روند منفی و نمادهای پارس خودرو، بانک ملت، معادن بافق با روند صعودی در معاملات امروز بوده است.   
    
*معاملات بازار فرابورس:   
    
شاخص بازار فرا‌بورس با کاهش کمتر از یک واحدی در پله ۸۳۷ واحدی ماند.   
    
در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۲۰۹ هزار و ۷۳۳ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۳۶۷ میلیون و ۵۰۹ هزار ریال در بیش از ۲۵ هزار نوبت معاملاتی داد وستد شد.   
    
در معاملات بازار فرابورس پاکدیس، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان، توکا رنگ فولاد سپاهان با روند مثبت و نمادهای ریل سیر کوثر، س.توسعه و عمران استان کرمان، پالای نفت لاوان، زرسن معدن آسیا با روند منفیش به کار خود پایان دادند.
    
انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب چراغ های تالار شیشه ای قرمز ماند/ ریزش ۲۰۰ واحدی شاخص کل ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]