اعتبارات عوارض آلایندگی عسلویه بیش از هفت برابر شد – سامانه میثاق مهر

تمبر نوروز متفاوت ۹۶ با معرفی برند هر استان رونمایی می‌شود – سامانه میثاق مهر
بهمن 7, 1395
بررسی بیش از ۶۰ پرونده حقوقی در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی – سامانه میثاق مهر
بهمن 7, 1395

مرتضی سالاری

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، مصطفی سالاری در نشست هم‌اندیشی با معتمدین، فعالان اجتماعی ، اعضای شورای شهر و شهردار عسلویه اظهار داشت: نگاه دولت یازدهم به عمران و آبادی شهرهای استتان بوشهر علی‌الخصوص آن دسته از شهرستان‌هایی که با مرکز استان فاصله دارند قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: در حالی که در سال ۹۲ عوارض آلایندگی عسلویه فقط ۲۰ میلیارد ریال بوده است اما پس از سه سال در سال ۹۴ این عوارض با ارتقاء بیش از هفت برابری به ۱۵۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

استاندار بوشهر تصریح کرد: در دیگر شاخص‌های بودجه‌ای نیز رشد خوبی در اعتبارات عسلویه دیده می‌شود به گونه‌ای که آمار و ارقام نشان می‌دهد طی سه سال از سال ۹۲ تا ۹۴ سرجمع کلی اعتبارات شهرستان عسلویه، افزایش سه برابری بودجه این شهرستان را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: در حالی که تا قبل از دولت یازدهم ، شهرستان عسلویه از کمترین میزان امکانات پزشکی برخوردار بود اما طی این سه سال عمر دولت یازدهم، شاهد افزایش خدمات بیمارستانی در این شهرستان با راه‌اندازی بخش‌های جدید در بیمارستان تامین اجتماعی شهر عسلویه بوده‌ایم.

سالاری بیان کرد: با پیگیری‌های همه جانبه بدنبال افزایش سهم استان بوشهر از بودجه عمومی کشور هستیم که با اصلاح بندهایی از بودجه ۹۶، شاهد افزایش مناسب و قابل توجهی در بودجه استان بوشهر خواهیم بود.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب اعتبارات عوارض آلایندگی عسلویه بیش از هفت برابر شد ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]