توزیع کره و برنج ارزان قیمت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور – سامانه میثاق مهر

سینما بهمن تهران افتتاح می شود – سامانه میثاق مهر
بهمن 7, 1395
تمبر نوروز متفاوت ۹۶ با معرفی برند هر استان رونمایی می‌شود – سامانه میثاق مهر
بهمن 7, 1395

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، قائم مقام معاون بازرگانی و صنایع وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به تصمیم اخیر کارگروه تنظیم بازار، اعلام کرد: به منظور رفاه مردم، برنج هندی باکیفیت با قیمت هر کیلوگرم ۳۸۰۰ تومان و برنج اروگوئه‌ای با قیمت هر کیلوگرم ۲۶۰۰ تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف کارمندی و کارگری و همچنین اصنافی که وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی کند، عرضه می‌شود.

مهدی کاظم نژاد با بیان اینکه در فصل برداشت برنج، دولت با وضع تعرفه و ممنوعیت واردات، از تولیدکنندگان حمایت می‌کند، خاطرنشان کرد: با توجه به تولید ۲.۲ میلیون تولید برنج ایرانی و برای تأمین کسری تولید داخلی در پایان فصل برداشت، برنج با کیفیت خارجی تأمین شده و با قیمت ارزان به منظور حمایت از مصرف کنندگان در فروشگاه‌هایی که امکان پایش از سوی سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان وجود داشته باشد، عرضه می‌شود.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود با عرضه برنج باکیفیت و ارزان قیمت، بهای این محصول در بازار کاهش یابد و قیمت این محصول در ایام شب عید در بازار کنترل شود.

کاظم نژاد با اشاره به تصمیم کارگروه تنظیم بازار برای عرضه شکر با قیمت هر کیلوگرم ۳۲۰۰ تومان و همچنین عرضه هر بسته کره ۱۰۰ گرمی به قیمت ۲۹۰۰ تومان، گفت: شرکت بازرگانی دولتی موظف شده تا پنج هزارتن کره برای توزیع در فروشگاه‌های زنجیره‌ای تأمین کند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب توزیع کره و برنج ارزان قیمت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]