بازگشت زودهنگام بایی به منچستریونایتد – سامانه میثاق مهر
بهمن 7, 1395
توزیع کره و برنج ارزان قیمت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور – سامانه میثاق مهر
بهمن 7, 1395

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از  پایگاه خبری حوزه هنری؛ این سینما که یکی از قدیمی ترین سینماهای شهر تهران و سینمایی نوستالژیک برای مشتاقان سینماست در راستای طرح کلان”بازسازی، نوسازی و توسعه سالن های سینمایی”سازمان سینمایی حوزه هنری از اول آذر ماه سالجاری برنامه بازسازی آن به همت موسسه بهمن سبز آغاز شده و با آغاز دهه مبارکه فجر بازگشایی می‌شود.
 
برپایه این خبر؛ بازسازی سینما بهمن شامل: دکوراتیو، سالن انتظار، سالن‌ نمایش، کف پوش‌ها، صندلی‌ها و ارتقای سیستم های صوتی و تصویری و … بوده است.  
 
برپایه گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری؛ حوزه هنری در یکی دو سال اخیر با قدرت و برنامه‌ریزی؛ با وجود مشکلات و محدودیت منابع مالی، روند جدیی را در زمینه بازسازی، تجهیز و ساخت سالن‌های جدید آغاز کرده که به مرور شاهد بهره برداری آن هستیم.
 
بازسازی سینما آفریقا در شهر مقدس مشهد، بازسازی و تبدیل سینما قدس تبریز از سینمایی یک سالنه به سینمایی دو سالنه، بازسازی کامل سینما«فلسطین»شهر همدان به صورت دو سالنه، بازسازی و بهره برداری سینما«فلسطین» شهر اصفهان؛ آغاز ساخت اولین پردیس سینمایی اصفهان به نام«چهار باغ» با چهار سالن، بازسازی سینما «آزادی» شهر ارومیه، بازسازی سینما «آزادی» شهر آبادان که پس از دوازده سال مهرماه امسال بازگشایی شد. همچنین، برنامه ریزی برای بازسازی کامل سینما کیهان و سینما ایران، به روزرسانی و نوسازی سینماهای«پیام» و «شاهد» در شهر تهران، همچنین، بازسازی سینما بهمن تهران که در سال ۱۳۴۴ ساخته شد و از مهم‌ترین و پرمخاطب‌ترین سینماهای تهران و مجموعه سینماهای حوزه هنری است؛ از جمله سینماهایی است که در یک سال و نیم اخیر مورد بازسازی و بهره برداری قرار گرفته اند.
 
انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب سینما بهمن تهران افتتاح می شود ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]