در فوتبال ایران قرارداد‌ها مبتدی امضا می‌شود/ مدیر‌ان حوصله پیگیری قوانین را ندارند – سامانه میثاق مهر

عملیات جستجو زیر آوار بهمن در مرکز ایتالیا متوقف شد – سامانه میثاق مهر
بهمن 8, 1395
سهم کودکان و نوجوانان ایرانی از مسابقه نقاشی بلغارستان؛ ۱۰ جایزه – سامانه میثاق مهر
بهمن 8, 1395

علی موسوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص وضعیت نه‌چندان خوب تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: وضعیت استقلال خوب نیست چون ما از دستورات و تقویم فیفا پیروی نمی‌کنیم. رابطی که بین باشگاه استقلال و AFC وجود دارد نتوانسته جلوی مشکلاتی که امکان داشت برای استقلال رخ دهد را بگیرد.

وی ادامه داد: فوتبال ما مشکل زیاد دارد؛ یک روز بازیکن ۳ اخطاره را بازی می‌دهیم و حذف می‌شود، یک روز هم ۳ بازیکن استقلال به دلیل بدقولی مسئولان باشگاه استقلال نمی‌توانند در بازی‌های تیم حضور داشته باشند.

پیشکسوت تیم استقلال تاکید کرد: قطعا ارتباط ما با AFC خوب نیست و یا شاید مدیرعامل حوصله پیگیری قوانین را ندارد. ما باید به خط قرمزها بیشتر توجه کنیم و قوانین فدراسیون جهانی را در عملکردمان مورد توجه قرار دهیم تا بازیکنان کشورمان شاهد چنین اتفاقاتی نباشند.

موسوی در پایان صحبت‌هایش در مورد عملکرد مسئولان باشگاه استقلال گفت: ما اگر دنبال یک بازیکن خوب هستیم باید قانونی آنرا بدست بیاوریم و طبق قوانین جلو بریم. در ایران قراردادها بصورت خیلی مبتدی امضا می‌شود و راه هر کاری را برای به هم زدن یا شکایت از قرارداد باز می‌ماند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب در فوتبال ایران قرارداد‌ها مبتدی امضا می‌شود/ مدیر‌ان حوصله پیگیری قوانین را ندارند ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]