دوره آگاه‌سازی در یگان ویژه استان خراسان رضوی برگزار شد – سامانه میثاق مهر

شرط مسئولان وزارت کار برای تسویه بدهی تأمین اجتماعی به مراکز درمانی – سامانه میثاق مهر
اسفند 3, 1395
محققان معتقدند حافظه را می توان پاک کرد – سامانه میثاق مهر
اسفند 3, 1395

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح؛ دوره آگاه‌سازی ویژه پایوران یگان ویژه استان خراسان رضوی با حضور رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان برگزار شد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی در ابتدای این دوره با ذکر روایتی از امام موسی ابن جعفر(ع) گفت: طبق فرمایش این امام بزرگوار هر فردی که از آبرو و حیثیت مردم نگه داری کند خداوند در روز قیامت گناهان او را می بخشد و کسی که غضب خود را از مردم باز دارد خداوند متعال نیز در روز قیامت از غضب خود باز خواهد داشت.

حجت الاسلام علی اسماعیلی گفت: افرادی که پس از طی مراحل گزینش جذب نیروهای مسلح گردیده اند باید نسبت به قوانین و مجازات ها آشنایی کاملی داشته باشند.

وی در ادامه، بر رعایت نظم و انضباط در محیط شغلی تأکید کرد و افزود: در هیچ جایی برنامه ها با بی نظمی پیش نخواهد رفت و حاصل آن نیز چیزی جز عدم موفقیت نیست و تمام کارها بر مبنای نظم اصلاح می شود.

این مقام قضایی به بحث اخلاق اسلامی در محیط کار پرداخت و گفت: آن چیزی که مهم است پرورش اخلاق اسلامی در وجود افراد است و در نیروهای مسلح خودمان نیز دو نوع آموزش داریم یکی آموزش اسلامی و دیگری آموزش نظامی.

در ابتدای دوره نیز، فرمانده یگان ویژه خراسان رضوی با بیان اهمیت آگاه‌سازی در نیروهای مسلح گفت:آگاه‌سازی کارکنان از جنبه های مختلف در اجرای عملیات ها نقش مهمی دارد و موفقیت هایی که نصیب کارکنان شده مدیون همین آگاه‌سازی ها است.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب دوره آگاه‌سازی در یگان ویژه استان خراسان رضوی برگزار شد ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]