می‌دانستیم الاهلی از کجا ضربه می‌زند/ بی‌تجربگی کار دستمان داد – سامانه میثاق مهر

یک نماینده دولت آلمان خواستار توقف اخراج “پناهجویان افغانستانی” شد – سامانه میثاق مهر
اسفند 3, 1395
تقویت پیوند قصه‌گویی و فرآیندهای آموزشی، محیط‌های یادگیری را بانشاط می‌کند – سامانه میثاق مهر
اسفند 3, 1395

منصوریان: می‌دانستیم الاهلی از کجا ضربه می‌زند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان،سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از شکست ۲ بر یک تیمش برابر الاهلی امارات در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: علیرضا منصوریان پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل الاهلی امارات در نخستین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما دو نیمه متفاوت داشتیم. در نیمه نخست الاهی بهتر بازی کرد. می‌دانستیم الاهلی از کجا به ما ضربه می‌زند و ممکن است از کجا آسیب ببینیم.

 

وی در ادامه افزود: تیم جوان ما باید یک مقدار تجربه کسب کند. شاید بتوان گفت گل‌ها را روی جوانی تیم‌مان خوردیم. امروز کم‌تجربه‌تر بازی کردیم. روی گل دوم باید حرفه‌ای‌تر عمل می‌کردیم. 

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به خبرنگار اماراتی که شکست او همراه با تیم نفت مقابل الاهلی امارات را یادآور شد، گفت: سال گذشته شرایط‌مان متفاوت بود. نفت هواداری ندارد، اما استقلال دارای ۳۰ میلیون هوادار است. پس از گل تساوی باز هم داخل محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شدیم. شاید بی‌دقتی باعث شد تا به گل نرسیم. اگر به گل دوم می‌رسیدم قطعاً شرایط بازی متفاوت می‌شد. 

 

منصوریان ضمن تبریک دوباره به تیم الاهلی خاطرنشان کرد: ما باید خودمان را برای بازی‌های آینده آماده کنیم. قطعاً در ایران و بازی برگشت بیش از ۱۰۰ هزار تماشاگر خواهیم داشت و بهتر نتیجه خواهیم گرفت. در مجموع بی‌تجربگی در دقایق آخر کار دست بازیکنان ما داد و بازی می‌توانست با نتیجه تساوی خاتمه یابد. فوتبال همین است و نمی توان آن را پیش‌بینی کرد. وقتی از موقعیت‌هایت استفاده نکنی، تنبیه شده و بازی را واگذار می‌کنی. 

 

وی در پاسخ به این پرسش که شانس استقلال برای راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا چقدر است، تصریح کرد: ما در لیگ خودمان هر چهار روز یک بار بازی می‌کنیم. هفته پیش در دربی سخت به میدان رفته و چهار روز قبل آن هم برابر السد بازی کردیم. پیش از این دیدار هم تقابلی با ماشین‌سازی داشتیم. با توجه به فشردگی مسابقات تلاش می‌کنیم بازیکنان را جابه‌جا کرده و ریکاوری کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین تصریح کرد: ما در امارات خواهیم ماند تا اردوی خودمان را پیش از دیدار با التعاون همین جا برگزار کنیم. همه چیز ما به دیدار با التعاون برمی‌گردد و اگر سه امنتیاز را بگیریم، شانس اول صعود به دور بعدی تیم‌های الاهلی و استقلال خواهند بود. 

 
وی راجع به شرایط تیم الاهلی امارات نیز گفت:  الاهلی به نسبت گذشته تغییر نکرده است، چون ساختار ثابتی دارد و تنها بازیکنانش جا‌به‌جا می‌شوند. تغییر خاصی در تیم الاهلی ندیده‌ام و با همان شکل گذشته از روی ضربه کاشته به گل رسیدند. الاهلی سال گذشته هم از روی ضربه کاشته به گل رسید. در مورد شانس صعودمان باید بگویم همانطور که اشاره کردم هم الاهلی و هم استقلال شانس صعود دارند. ما نیم‌نگاهی به نتایج الاهلی در جدول خواهیم داشت، اما اگر در بازی با التعاون که مهم‌ترین دیدار ماست با سه امتیاز از زمین خارج شویم، شانس صعودمان بیشتر از الاهلی خواهد شد. 

[ad_2]

مطلب می‌دانستیم الاهلی از کجا ضربه می‌زند/ بی‌تجربگی کار دستمان داد ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]