ارسال ۴۱ هزار اثر به هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت – سامانه میثاق مهر

افزایش ۳۰۰ تومانی قیمت مرغ/ مرغداران از عرضه امتناع می‌کنند – سامانه میثاق مهر
اسفند 4, 1395
گزارش میزان از آخرین روز رزمایش نیروی زمینی سپاه/ از نصب توپ چرخشی ۳۶۰ درجه در زیر بالگردهای تهاجمی تا بکارگیری آتشبارهای کاتیوشاهای سپاه – سامانه میثاق مهر
اسفند 4, 1395

جشنواره فرهنگی وزارت بهداشتبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، با پایان مهلت ثبت نام برای حضور در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، بیش از ۱۱ هزار نفر از دانشجویان سراسر کشور و همچنین دانشجویان، کارکنان و اساتید جامعه پزشکی آثار خود را با موضوع سلامت ارائه کردند.

۷ هزار و ۸۹۸ دانشجوی علوم پزشکی، ۲۷۷ دانشجوی دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، ۱۲۲ دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۵۵ نفر از اساتید و ۲ هزار و ۵۵۸ نفر از کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور موفق به ثبت اثر در این رویداد فرهنگی شدند.

در میان آثار رسیده در بخش هنرهای تجسمی رشته عکس با ثبت بیش از ۱۹ هزار اثر رکورددار بوده و در بخش ادبی نیز شعر کلاسیک با ثبت بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ اثر پیشتاز این بخش بوده است.

در بخش تئاتر بیش از ۱۵۰ اثر با موضوع آزاد و سلامت در این دوره از جشنواره حضور یافته اند.

در بخش فیلم نیز، فیلم کوتاه با ۳۵۰ اثر رسیده بیشترین سهم آثار این بخش را به خود اختصاص داده است. در بخش موسیقی نیز خوانندگی پاپ با ۱۰۰ اثر بیشترین آثار این بخش را دارد.

به گزارش مفدا،مرحله اولیه انتخاب آثار جشنواره هشتم از هفته اول اسفند آغاز شده و  تا ۲۰ اسفند نتایج اولیه آن اعلام خواهد شد.

هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی فروردین ٩۶ در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

مطلب ارسال ۴۱ هزار اثر به هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]