از توان بالا و اشراف اطلاعاتی کاملی برخورداریم / دشمن اشتباه کند تو دهنی محکمی خواهد خورد – سامانه میثاق مهر

کسب رتبه دوم استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مجله بین‌المللی REM – سامانه میثاق مهر
اسفند 4, 1395
شورای حل اختلاف شعبه ۳۱ زندان مرکزی یزد گشایش یافت – سامانه میثاق مهر
اسفند 4, 1395

سردار پاکپور

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، به نقل از سپاه نیوز، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه همزمان با برگزاری مرحله اصلی رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۱ در منطقه عمومی شرق کشور گفت: این رزمایش از روز دوم اسفند ماه با شلیک راکتهای مدرن، پیشرفته و دقیق زن در منطقه کویر مرکزی آغاز شد و امروز شاهد برگزاری مرحله اصلی آن هستیم.

وی افزود: در این رزمایش تمامی امکانات تخصصی نیروی زمینی سپاه اعم از یگانهای پهپادی، زرهی، مکانیزه، پدافند، پیاده، نیروی ویژه و هوانیروز بخشی از آمادگیهای خود را به نمایش خواهند گذاشت.

سردار پاکپور در ادامه تصریح کرد: با بهره‌گیری از تجربیات دوران دفاع مقدس و نیز مأموریت های شمال غرب و جنوب شرق نیروی زمینی سپاه و انتقال این تجربیات گران سنگ به نسل جوان مؤمن و انقلابی بحمدالله  از آمادگی کاملی برخورداریم و دشمن جرأت نزدیک شدن به مرزهای ما را ندارد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با تأکید بر اینکه هیچگاه غافلگیر نمی‌شویم گفت: بحمدالله امروز نیروی زمینی سپاه با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و نیروی انسانی متخصص و متعهد از توان بالا و اشراف اطلاعاتی کاملی برخوردار است.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب از توان بالا و اشراف اطلاعاتی کاملی برخورداریم / دشمن اشتباه کند تو دهنی محکمی خواهد خورد ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]