برانکو حریفانش را خیلی خوب آنالیز می‌کند/ پرسپولیس در گروهش صدرنشین می‌شود – سامانه میثاق مهر

حمله هوایی رژیم صهیونیستی به پایگاه های حزب الله تکذیب شد – سامانه میثاق مهر
اسفند 4, 1395
بازگشایی نمایشگاه “سال‌های ونکوور” – سامانه میثاق مهر
اسفند 4, 1395

برانکو حریفانش را خیلی خوب آنالیز می‌کند/ پرسپولیس در رده نخست از گروهش صعود می‌کندپایان رأفت در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص تساوی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الهلال عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس را در این بازی متفاوت از آنچه در لیگ برتر بازی می‌کند، دیدیم. این تیم بعد از مدت‌ها در آسیا حضور پیدا کرد.
وی ادامه داد: درست است که پرسپولیس میزبان بود ولی این دیدار در یک کشور بی‌طرف برگزار شد و طرفداران الهلال بیشتر بودند. این موضوع یک امتیاز برای الهلال محسوب می‌شد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد: شاگردان برانکو در این بازی هدفشان را روی پرس و توپ‌گیری گذاشته بودند که توانستند یک گل هم به ثمر برسانند ولی در آخر یک گل دریافت کردند تا نتیجه با تساوی یک-یک به پابان برسد.

رأفت در خصوص دیدار بعدی پرسپولیس با تیم الوحده امارات خاطرنشان کرد:‌ پرسپولیس قطعاً در این دیدار خوب ظاهر می‌شود چون می‌داند با تیم‌های حوزه خلیج‌فارس چطور بازی کند و این را  در بازی مقابل الهلال نشان داد.

وی در پایان گفت:‌ برانکو حریف‌هایش را به خوبی آنالیز می‌کند و این مسئله باعث می‌شود که نتیجه خوبی بگیرند و به نظر من پرسپولیس با عنوان نخست گروهش به مرحه بعدی صعود می‌کند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب برانکو حریفانش را خیلی خوب آنالیز می‌کند/ پرسپولیس در گروهش صدرنشین می‌شود ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]